Auto vrakoviště prodej náhradních dílů na auta Land Rover Range Rover Evoque

Prodej náhradních dílů na auta Land Rover Range Rover Evoque – auto vrakoviště

Auto vrakoviště - pro poptávku na náhradní díly prodej náhradních dílů na auta Land Rover Range Rover Evoque prosím vyplňte formulář zde na stránkách. Prodej náhradních dílů prodej náhradních dílů na auta Land Rover Range Rover Evoque z autovrakoviště ale i jakéhokoliv jiného dílu na jakýkoliv jiný vůz – stačí zadat poptávku přes formulář a když bude konkrétní díl k dispozici bude vás kontaktovat kolega, který bude mít díl k dispozici. Nemusíte obvolávat vrakoviště ale stačí zadat poptávku a budete rychle vědět, kde se vámi poptávaný díl nachází a kdo tento díl pro vás má. Prodej náhradních dílů na auta Land Rover Range Rover Evoque – ušetřete čas s naším systémem a ověřte si dostupnost dílu, který hledáte.

Ekologická likvidace a výkup aut

Potřebujete ekologicky zlikvidovat auto – stačí vyplnit formulář na likvidaci/výkup auta a budeme vás kontaktovat (Po-Pá 8-17h). Ke každému kompletnímu autu odtah zdarma + protokol nutný k odhlášení vystavený od státem oprávněné firmy a odměna. Vozidla zajímavá na náhradní díly dokážeme finančně ocenit a u vozidel, která se pouze šrotují je odměna 0-500Kč dle aktuálních výkupních cen železa v ČR. Vozidla na výkup jsou většinou auta, která se nezačala vyrábět déle než před 15 lety a musí být o náhradní díly z tohoto auta zájem.

Prodej náhradních dílů – formulář

Máte-li dotaz ohledně dílů, vyplňte prosím tento formulář.

My se vám ozveme v pracovní době po-pá: 8-17h do max. 24h v případě, že vámi požadovaný díl budeme mít k dispozici. Pokud se do 24h neozveme, je nám líto ale vámi požadovaný díl není skladem.

Náš automatický systém zjistí nejenom dostupnost požadovaného dílu ale i v jakém konkrétním skladu je k dispozici a zda je možné vzhledem k povaze dílu a lokalitě odkud jste vy a kde je konkrétní díl je možné jej vyzvednout osobně a nebo zaslat poštou a bude vás kontaktovat kolega z nejbližšího skladu kde je díl k dispozici a domluví s vámi cenu a podrobnosti.

Odesláním poptávky souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

 • Nonstop monitorujeme ceny dílů u konkurence a vždy se snažíme mít nejlepší ceny.
 • Neřešíme díly s cenou nižší než 300 Kč — prosíme respektujte to.
 • Není možné, aby jste si vymontovali díly sami z důvodu bezpečnosti práce.
 • Naše sklady jsou po celé ČR ve většině krajských měst a ve větších okresních městech to ale neříká, že konkrétní díl je ve vašem městě ale může být dostupný o 100km jinde — poštou či kurýrem rozesíláme po celé ČR díly, u kterých je to možné.
 • Lokalitou zde uvedenou se myslí lokalita kde jste vy a kde vy díly hledáte ne lokalita kde my máme sklad — toto se v určitých lokalitách může ale nemusí shodovat — berte to tak, že vy zde díl hledáte a náš systém se vám díl pokusí někde najít — ten z našich kolegů/partnerů, kdo vámi hledaný díl bude mít, se vám ozve a můžete se domluvit na podrobnostech.

Ekologická likvidace / výkup aut – formulář

Prosíme o vyplnění a my vás budeme kontaktovat s naší nabídkou v co nejkratším termínu (po-pá 8-17h).

Odesláním poptávky souhlasíte s Ochranou osobních údajů.


 • MAB reality s.r.o.
  Holečkova 789/49
  150 00 Praha 5, Smíchov

 • IČO:28492676
  DIČ:CZ28492676
  Spisová značka:C 145565 vedená u rejstříkového soudu v Praze

 • odtahová služba, silniční služba:Ceník služeb
  oprávněné firmy dle kraje:Seznam partnerů
  GDPR:Ochrana osobních údajů

© MAB reality s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. DOTAZY NA DÍLY A VÝKUP/LIKVIDACI POUZE PŘES FORMULÁŘ – e-mail ue.etsivokarv-otua@ofni slouží pouze jako zákonný kontakt.